Jumping Fitness

Jumping Fitness
Jumping Fitness

قوانین

این سایت به دستور ریاست محترم کمیته جامپینگ فیتنس 

با توجه به نیازهای علاقه مندان، مربیان، نماینده های استان ها و سایرین جهت سازماندهی این رشته طراحی شده تا کاربران جهت دسترسی به نیازهای خود از این رشته، خدمات بیشتری را در اختیار داشته باشند. این کمیته زیر نظر انجمن روشهای تمرینی فدراسیون ورزشهای همگانی می باشد، خدمات طراحی شده در سایت کمیته جامپینگ فیتنس به آدرسwww.jumping-fitness.ir به شرح ذیل می باشد.

  1. قرار دادن تقویم آموزشی کارگاهها، مسابقات، سمینارها، جشنواره، داوری و مسابقات و...
  2. معرفی تمام اعضای کمیته اعم از ریاست، دبیر، نائب رئیس و مسئولین استانی و دسترسی به اطلاعات تماس آنها جهت پاسخگویی به متقاضیان در هر استان.

3- معرفی کامل رشته و کمیته به عنوان زیر مجموعه انجمن روشهای تمرینی فدراسیون همگانی و قرار دادن لوگوهای کمیته و انجمن به عنوان تنها سایت رسمی و معتبر فدراسیون همگانی.

- معرفی باشگاههای استاندارد جامپینگ فیتنس(تائید باشگاههای جامپینگ فیتنس توسط نماینده های استانی با بررسی استانداردهایی که از طرف کمیته و فدراسیون دستور داده شده است می باشد).

 

- معرفی مربیان دارای گواهی از فدراسیون( که تائید مربیان توسط مدرس در دوره های کارگاه هایی که هیئت های همگانی استانی زیر نظر فدراسیون همگانی برگزار می کنند در سایت انجام می شود).

کاربران و علاقه مندان به این رشته می توانند در صفحه اصلی با جستجوی نام یا کد جستجو مربی یا باشگاه در سایت( که این کد تنها کد جستجوی سایت می باشد و استفاده دیگری ندارد) به اطلاعات باشگاه یا مربی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کرده و جهت شرکت در کلاسهای آنان با ایشان تماس حاصل نمایند.

همچنین متقاضیان می توانند در اینترنت یا سایت با جستجوی کلمه مراکز جامپینگ و انتخاب استان از روی نقشه، باشگاه مورد علاقه خود را پیدا کرده، تصاویر باشگاه را مشاهده و جزئیات دیگر باشگاه را بررسی نموده، مربی دلخواه خود را در آن باشگاه پیدا کرده، رزمه ها و ساعات کلاسی ایشان را مشاهده و جهت ثبت نام با ایشان تماس حاصل می نماید.

جهت تامین هزینه های نامبرده، مبلغ 10 هزارتومان جهت ثبت مربی از طریق درگاه سایت اخذ خواهد شد، همچنین با توجه به حمایت از کالای ملی و دستور مقام معظم رهبری ثبت باشگاهها با توجه به رعایت استاندارد ها و خرید جامپینگ های تولید داخلی که مورد تائید کمیته می باشد به صورت رایگان انجام خواهد گرفت.

بند اول ثبت نام مربیان: مربیان می بایست حتما در دوره های زیر نظر فدراسیون همگانی که هیئت همگانی استان یا فدراسیون همگانی برگزار می کند شرکت کنند.

بند دوم ثبت نام مربیان: مربیان تا ده روز پس از شرکت در دوره ها فرصت دارند در قسمت تقویم و دوره ها پس از انتخاب استانی که شرکت کردند در قسمت تقویم و دوره ها دوره ی شرکت کرده را پیدا کرده و با وارد کردن مشخصات خود و پرداخت ده هزار تومان از طریق درگاه ثبت نام خود را تکمیل کنند.

بند سوم ثبت نام مربیان: مدرس می بایست  دوره پس از گذشت ده روز از پایان دوره خود به قسمت ورود به سیستم وب سایت کمیته مراجعه کرده و نمرات قبولی و مردودی آنها را اعلام کند. که بلافاصله پس از پذیرش شرکت کنندگان اس ام اسی مبنی بر پذیرش آنها با کد مربی گری به متقاضیان داده می شود.

بند چهارم ثبت نام مربیان: شرکت کنندگان می توانند در قسمت لیست پذیرفته شدگان با انتخاب استان شرکت کرده نام خود را در میان اسامی پذیرفته شدگان مشاهده نماید.

بند پنجم ثبت نام مربیان: مربیان پس از اطمینان از قبولی خود می توانند به قسمت ورود به سیستم رفته و با وارد کردن شماره شناسنامه به عنوان یوزر و پسورد به سیستم خود و کد مربی گری و سایر اطلاعات خود دسترسی پیدا کنند و آن را ویرایش کنند. و کد مربی گری خود را جهت استفاده باشگاههای مورد تایید کمیته که در سایت اطلاعات آنها ثبت شده به مدیران باشگاهها ارائه دهند تا مدیران باشگاهها از مربیان مورد تائید و دارای کد استفاده نمایند و اطلاعات کلاس خود را تنها با وارد کردن زمان و روزهای کلاس مربی و کد مربیگری وی در سیستم باشگاه خود کلاس جدیدی را تشکیل دهد.

بند اول ثبت نام باشگاهها: باشگاهها می بایست تمامی استاندارد های لازم را که کمیته جامپینگ فیتنس توسط کمیته جامپینگ فیتنس اعلام شده است از طرف نماینده استان بررسی و تائیدیه کتبی را از نماینده استان اخذ نماید و در حین ثبت نام در سایت آپلود نماید.

بند دوم ثبت نام باشگاهها: باشگاهها می بایست تصاویر با شئونات اسلامی را از باشگاه خود در سایت آپلو نمایند.

بند سوم ثبت نام باشگاهها: باشگاهها می بایست تصویر مجوز باشگاه خود را در سایت آپلود نماید.

بند چهارم ثبت نام باشگاهها:باشگاهها می بایست پس از وارد نمودن اطلاعات خود منتظر تائید مدیر سایت بوده سپس باشگاه آنها در قسمت مراکز جامپینگ در استان مورد نظر ثبت می شود.

بند پنجم ثبت باشگاه: باشگاهها برای ثبت کلاس می بایست با اجازه مربی مورد نظر از کد وی در سیستم خود استفاده نمایند و اطلاعات ساعت و روزهای مربی را درج نمایند. هر گونه استفاده باشگاه بدون اطلاع مربی از کد وی تخلف محسوب شده و مدیریت باشگاه مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

بند اول خرید محصولات:

    1. با توجه به اینکه کلیه کالاها از زمان ارسال تا تحویل به مشتری توسط سیستم حمل و نقل یا پیک ضمانتی بیمه می شوند و در صورت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل تمام مسئولیت آن به عهده شرکت حمل و نقل یا پیک است. لذا از تمامی مشتریان خواهشمندیم که لطفا" هنگام دریافت و تحویل کالا از پیک یا پست یا شرکت حمل و نقل ،سفارش خود را بررسی نمایید و تمام موارد از جمله بسته بندی، مشخصات فنی ، لوازم همراه را با مندرجات فاکتور مطابقت داده و در صورت مشاهده ی مغایرت یا آسیب های ناشی از حمل و نقل ( صدمات فیزیکی ، خط خوردگی ، شکستگی ، له شدگی ) از دریافت و تحویل گرفتن سفارش جدا" خودداری نمایید و تماس بگیرید.

    2. بند دوم خرید کالا:

      1. _ بعد از خرید با توجه به محدودیت انتقال 3.000.000 ت در چند کارت داشته باشد که برای کارت به کارت در صورت نبود پوز به مشکل نخورید.

اینجانب به عنوان مربی، مدیر باشگاه، یا خریدار قوانین سایت را پذیرفته همکاری خود را با کمیته جامپینگ فیتنس اعلام می نمایم.

 

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به کمیته جامپینگ فیتنس می باشد .

طراحی و ساخت : گروه مهر

Facebook Telegram Aparat instagram